اخبار دیجیتال

مچ‌بند هوشمند شیائومی اسمارت بند ۸ معرفی شد

خرید گوشی موبایل

شیائومی از جدیدترین مچ‌بند هوشمند خود به نام اسمارت بند ۸ هم رونمایی کرد. البته مطابق معمول، این گجت تحت عنوان شیائومی بند ۸ یا می بند ۸ راهی بازارهای جهانی می شود.

نمایشگر استفاده شده برای این مچ‌بند مثل نسل قبلی ۱.۶۲ اینچ اندازه دارد و از رزولوشن ۴۹۰ در ۱۹۲ پیکسل بهره برده است و رفرش‌ریت ۶۰ هرتز ارائه می‌دهد. البته حداکثر روشنایی این نمایشگر به ۶۰۰ نیت می‌رسد که ۱۰۰ نیت بیشتر از نسل قبلی است. پس زیر نور خورشید خوانایی بهتری ارائه می‌دهد.

خرید گوشی موبایل

از مهم‌ترین تغییرات این مچ‌بند، امکان استفاده از آن به‌عنوان گردن‌بند است و حتی کاربران می‌توانند آن را به کفش خود وصل کرده تا اطلاعات دقیق‌تری برای ردگیری حرکات ورزشی ثبت گردد. شیائومی اسمارت بند ۸ تا عمق ۵۰ متری می‌تواند در برابر نفوذ آب مقاومت نماید و بنابراین طبیعتا برای شناگران گزینه‌ی مناسبی است.

خرید گوشی موبایل

وزن بدنه ۲۷ گرم است و از نظر سنسورهای مختلف، تفاوتی با نسل قبلی نداشته و بار دیگر با همان سنسورهای همیشگی روبرو ایم. به طور کل این مچ‌بند از بیش از ۱۵۰ فعالیت ورزشی پشتیبانی خواهد کرد. در این میان شیائومی برای این مچ‌بند بازی‌های ساده‌ای مانند سودوکو و ۲۰۴۸ ارائه داده که کاربران می‌توانند با بهره‌گیری از این بازی‌ها سرگرم شوند. درون مچ‌بند یک باتری ۱۹۰ میلی‌آمپر ساعتی تعبیه شده که بر اساس ادعای شیائومی، با هر بار شارژ در صورت غیرفعال بودن قابلیت نمایشگر همیشه روشن، می‌تواند تا ۱۶ روز دوام بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *