اخبار دیجیتال

نتایج یک تحقیق تعمیرپذیرترین برندهای گوشی در سال ۲۰۲۲ را مشخص کرد

خرید گوشی موبایل

به تازگی تحقیقی منتشر گشت که عملکرد شرکت‌های مختلف در ساخت گوشی هایی با امکان تعمیرپذیری بالا را مورد ارزیابی قرار داد که در این بررسی، سامسونگ در مقایسه با برندهای معروف توانست بیشترین امتیاز را کسب نماید. بعد از سامسونگ هم اپل، موتورولا، گوگل و شیائومی رتبه‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

خرید گوشی موبایل

خرید گوشی موبایل

گلکسی S22 اولترا سومین گوشی برتر از لحاظ میزان تعمیرپذیری است که پشت سر گلکسی A40 و موتورولا موتو G7 قرار دارد. A40 امتیاز ۳۲٫۶ دقیقه را برای هر تعمیر کسب کرد که ۴۲٫۹٪ تعمیرات آن هم آسان بود. برای تعمیر S22 اولترا اما به طور متوسط ۴۸٫۱ دقیقه زمان برد تا که ۳۳٫۳٪ تعمیرات هم آسان در نظر گرفته شده‌اند.

گوگل پیکسل ۷ که نماینده‌ی سال ۲۰۲۲ گوگل هم به حساب می‌آید با ۶۰٫۳ دقیقه زمان تعمیر متوسط، بدترین گوشی از لحاظ تعمیرپذیری شناخته شد. این در حالی است که گلکسی نوت ۱۰ با ۵۸٫۴ دقیقه، دومین گوشی از این بابت لقب گرفت. برای هر دو گوشی میزان سختی ۱۰۰٪ در نظر گرفته شده یعنی تعمیر آن‌ها در خانه فوق‌العاده سخت است.

خرید گوشی موبایل

بر اساس اطلاعات منتشر شده از درجه‌ی سختی و امکان اعمال کردن تعمیرات با توجه به راهنمای موجود، گوشی‌های سال ۲۰۲۲ سامسونگ موفق شدند امتیاز بالایی را کسب کرده و بعد از ایسوس، HTC و ال‌جی، در رتبه‌ی چهارم قرار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *