اخبار دیجیتال

رندرهای جدید گلکسی زد فولد ۵ طراحی مشابه نسل قبل را داراست

خرید گوشی موبایل
سامسونگ قصد دارد گوشی تاشو گلکسی زد فولد ۵ را زودتر از انتظار وارد بازار کند. اگرچه هنوز تاریخ دقیق معرفی این گوشی جذاب فاش نشده، اما حال به لطف انتشار رندرهای جدید این گوشی، می‌توانیم با اطمینان زیادی به ویژگی‌های ظاهری آن بپردازیم.
این گوشی در نگاه اول تفاوت خاصی با نسل قبلی نداشته و احتمالا بسیاری از کاربران متوجه جدیدتر بودن این گوشی نسبت به زد فولد ۴ نمی شوند . اما اگر دقت کنید، می‌توانید ببینید که حالا فلش LED به جای قرارگیری در بخش پایینی ماژول دوربین، در سمت راست دوربین فوقانی قرار داده شده است. طراحی با تغییر خاصی روبرو نشده، اما ظاهرا سامسونگ توجه زیادی به مکانیسم لولا نشان داده و گلکسی زد فولد ۵ در این زمینه حرف بیشتری برای گفتن دارد.
خرید گوشی موبایل
بر اساس شایعات منتشر شده، این لولای جدید فاصله‌ی بین نمایشگر در حالت بسته شده را کاهش داده و از سوی دیگر شدت چین‌خوردگی نمایشگر را هم کمتر می کند. بنا به اندازه‌ی منتشر شده از بدنه، ضخامت این گوشی اندکی کاهش یافته است که این کاهش ضخامت به لطف استفاده از لولای جدید امکان‌پذیر است.
اندازه‌ی نمایشگر اصلی این گوشی به ۷.۶ اینچ می‌رسد و در بخش بیرونی هم نمایشگر ۶.۲ اینچی قرار داده شده است. بنابراین اندازه‌ی نمایشگرها تفاوتی با زد فولد ۴ نداشته ولی قرار است با حاشیه‌های نمایشگر باریک‌تری روبرو گردیم. در برخی شایعات آمده که سامسونگ قصد دارد حوالی تیر یا مرداد ماه، از گلکسی زد فولد ۵ در کنار زد فلیپ ۵ رونمایی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *