اخبار دیجیتال

رابط کاربری One UI 5 Watch سامسونگ معرفی شد

خرید گوشی موبایل

شرکت سامسونگ برپایه WearOS گوگل، رابط کاربری One UI 5 Watch را معرفی نمود. این سیستم عامل در بخش پایش خواب، فعالیت و امنیت بهبود زیادی پیدا کرده است.

One UI 5 Watch رابط کاربری Sleep Insights را ارائه داده است که امتیاز خواب را برای هر استراحت شبانه با معیارهای خاصی در فاز خواب، سطح اکسیژن خون و ساعات خروپف مطابقت می‌دهد.

Sleep Coaching اکنون مستقیم در ساعت‌های گلکسی در دسترس است و به کاربران در ایجاد عادات خواب سالم‌تر کمک می‌کند. دستگاه‌های One UI 5 Watch با دستگاه‌های سازگار با SmartThings یکپارچه می گردند تا زمانی که ساعت تشخیص دهد شما در خوابید، دستگاه‌های متصل را خاموش نمایید.

رابط کاربری One UI 5 Watch بزودی منتشر می شود

آپدیت جدید همچنین ویژگی‌های جدید ردیابی تناسب اندام از جمله مناطق ضربان قلب شخصی برای دویدن، تجزیه و تحلیل دویدن در زمان واقعی و یک برنامه تمرینی اینتروال سفارشی را به ارمغان آورده است. دستگاه‌های One UI 5 Watch پنج سطح شدت تمرین شامل گرم کردن، چربی سوزی، کاردیو، تمرین سخت و حداکثر تلاش را به همراه دارد . کاربران گلکسی واچ ۵ پرو می‌توانند از طریق Samsung Health به جستجو و دسترسی به فایل‌های GPX بپردازند و از تنظیمات توسعه یافته Route Workout برای دویدن و پیاده روی استفاده کنند.

این رابط کاربری یک ویژگی SOS به روز شده را برای ارتباط مستقیم با خدمات اضطراری برای انتقال اطلاعات در مورد موقعیت مکانی کاربر و دسترسی به اطلاعات پزشکی آنها به ارمغان آروده است. تشخیص سقوط به صورت پیش فرض برای کاربران ۵۵ ساله و بالاتر فعال می گردد.

سامسونگ نسخه بتای One UI 5 Watch را اواخر این ماه برای کاربران گلکسی واچ ۴، گلکسی واچ ۴ کلاسیک، گلکسی واچ ۵ و گلکسی واچ ۵ پرو در ایالات متحده و کره جنوبی از طریق برنامه سامسونگ ممبر عرضه می کند. سری آتی گلکسی واچ ۶ این سیستم عامل را همراه خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *