اخبار دیجیتال

گلکسی زد فولد 5 به بهترین دوربین در بین گوشی های تاشو مجهز خواهد شد؟

خرید گوشی موبایل

خبرهای خوشی برای گوشی تاشدنی سامسونگ، یعنی گلکسی زد فولد ۵، به‌گوش رسیده است. پیش‌بینی شده این گوشی در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۳ رونمایی گردد. به‌گزارش نشریه‌ی ویتنامی The Pixel، سامسونگ شاید دوربین ۵۰ مگاپیکسلی‌ به‌کاررفته در گلکسی زد فولد ۴ را کنار بگذارد و از دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی استفاده کند.

این موضوع به‌نوبه‌ی خود گوشی را کمی سنگین‌تر خواهد کرد و با این تفاسیر، زد فولد ۵ ۲۷۵ گرم وزن خواهد داشت. در مقام مقایسه، گلکسی زد فولد ۴ وزنی برابر با ۲۶۳ گرم داراست. این افزایش وزن تا حدی به خاطر دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی جدیدی است که در شایعات به آن اشاره شده است.

خرید گوشی موبایل

اگر این شایعه درست باشد، خبر بسیار عالی خواهد بود؛ چراکه گوشی‌های تاشدنی اغلب به‌ خاطر عملکرد نه‌چندان درخشان دوربین خود مورد انتقاد قرار می‌گیرند. برای اینکه در سطح گوشی‌های پریمیوم غیرتاشدنی نیستند و قیمت شان گران‌تر از آن‌ها است.

گفته شده علاوه بر دوربین اصلی گلکسی زد فولد ۵، دوربین تله‌فوتو تقویت خواهد شد.  دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی گلکسی زد فولد ۵ با دوربین ۶۴ مگاپیکسلی با زوم اپتیکال دوبرابری و دوربین فوق‌عریض ۱۲ مگاپیکسلی همراه خواهد شد.

از جایی که سامسونگ سال قبل دوربین‌های گلکسی زد فولد ۴ را ارتقا داد، نمی‌توان صحت شایعات مذکور را تأیید نمود. سابقه‌ی این شرکت نشان داده است که نباید انتظار تغییر در دوربین را طی دو سال پیاپی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *