اخبار دیجیتال

تغییرات بزرگ در طراحی زد فلیپ ۵

خرید گوشی موبایل

 به تازگی اطلاعاتی از نسل بعدی آن یعنی گلکسی زد فلیپ ۵ منتشر شده است.

یکی از افشاگران حوزه‌ی فناوری به اسم راس یانگ که معمولا خبرها و اطلاعات راجع به گوشی‌های هوشمند منتشر می‌کند درست از آب در می‌آیند، به تازگی اعلام کرد که گلکسی زد فلیپ ۵ از لحاظ طراحی در مقایسه با نسل کنونی خود دو تفاوت بزرگ خواهد داشت.

راس یانگ در رابطه با این تغییرات گفت که احتمالا نمایشگر ثانویه‌ی گلکسی زد فلیپ ۵ بزرگ‌تر از نسل قبلی خواهد بود. گلکسی زد فلیپ ۴ از این جهت در مقایسه با نسل قبل خود تغییر خاصی نداشت و به نمایشگر ۱٫۹ اینچی مجهز است. طبق گفته‌های راس یانگ، این پنل به احتمال زیاد در نسل بعد به ۳ اینچ افزایش پیدا می کند و این یعنی کاربر می‌تواند تعامل بیشتر و معنادارتری با آن داشته باشد بدون اینکه نیازی به باز کردن گوشی به وجود بیاید.

دومین تغییر به لولای گلکسی زد‌ فلیپ‌ ۵ مربوط است. گوشی‌های تاشو وقتی باز خواهند شد، یک چین‌خوردگی در مرکز نمایشگر به وجود می آورد. برخی از شرکت‌ها مثل شیائومی با قربانی کردن یک سری از قابلیت‌های خوب نظیر استاندارد ضد آب، لولا را به گونه‌ای طراحی می‌کنند تا ظاهر گوشی هم جذاب‌تر شود. اما سامسونگ روی کیفیت ساخت تمرکز دارد تا زیبایی، در نتیجه گوشی‌های تاشوی این شرکت اگرچه در مرکز نمایشگر چین‌خوردگی دارند اما ضد آب است. گلکسی زد فلیپ ۵ اما ظاهرا طراحی متفاوتی خواهد داشت به این صورت که چین‌خوردگی وسط پنل کمتر به چشم می آید. این طراحی ظاهر جذابی به گوشی می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *