اخبار دیجیتال

رندرهای گلکسی S23 FE منتشر شد

خرید گوشی موبایل

همانطور که می بینید، این گوشی شباهت چندانی به نسل قبلی خود ندارد و مثل اکثر گوشی‌های جدید سامسونگ، از زبان طراحی مشابه گوشی‌های پرچم‌دار سری گلکسی S23 بهره برده است. بر اساس این رندرها، گوشی گلکسی S23 FE شباهت بسیاری به گلکسی S23 دارد. تنها تفاوتی که می‌توان مشاهده کرد، مکان قرارگیری فلش دوربین است که این فلش در سمت راست بخش فوقانی دوربین‌ها قرار دارد.

خرید گوشی موبایل

حتی لبه‌های این گوشی هم تفاوت خاصی نکرده ولی در کل این گوشی از حاشیه‌های نمایشگر ضخیم‌تری بهره می‌برد. همینطور حاشیه‌ی بخش پایینی نمایشگر، کمی ضخیم‌تر از حاشیه‌های سه سمت دیگر می باشد. در این بین باید خاطرنشان کرد  ابعاد این گوشی ۱۵۸ در ۷۶.۳ در ۸.۲ میلی‌متر است که این یعنی تقریبا هم اندازه‌ی S23 پلاس ولی با ضخامت نسبتا بیشتر. از سوی دیگر بر اساس ابعاد ارائه شده، این گوشی از نظر طراحی و ابعاد تفاوتی با گلکسی A54 ندارد.

خرید گوشی موبایل

افشاگری که این رندرها را منتشر کرد، به دیگر ویژگی‌های این گوشی اشاره‌ای نکرد ولی بر اساس شایعات مطرح شده، گلکسی S23 FE مانند گلکسی A54 از نمایشگر ۶.۴ اینچی بهره می‌برد. اما به نظر می‌رسد این گوشی از نظر سخت‌افزاری تفاوت‌هایی با A54 دارد.

به طور مشخص، باید انتظار بهره‌گیری از چیپست اگزینوس ۲۲۰۰ را داشته باشیم که در سری S22 استفاده شده و در حالی است که A54 از چیپست اگزینوس ۱۳۸۰ استفاده کرده است. با وجود اینکه اگزینوس ۲۲۰۰ قوی‌تر از اگزینوس ۱۳۸۰ به حساب می‌آید، اما درباره این گوشی باید دید چه تفاوتی از نظر عملکردی با A54 دارد.

هنوز تاریخ دقیق معرفی این گوشی را نمی‌توان با قاطعیت گفت ولی بر اساس گزارش‌های منتشر شده، ظاهرا در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۲۳ شاهد رونمایی از این گوشی هستیم.

منبع : androidauthority

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *